Namu apsaimniekošana, ko piedāvā HouseManager pārsteidz. Mēs piedāvājam profesionālus nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldīšanas pakalpojumus Rīgā un Rīgas rajonā. Ar katru gadu mūsu apsaimniekoto namu skaits palielinās, jo dzīvokļu īpašnieki un ēku pārstāvošās biedrības izvēlas uzņēmumu, kurš savu darbu veic godīgi, domājot par klientu uzticamību, stabilitāti.

Namu apsaimniekošana Mores iela Rīgā

Par cik arvien vairāk dzīvokļu īpašnieku vēlas, lai to īpašumi būtu sakopti un ēku vērtība nesamazinātos, mēs piedāvājam godprātīgu namu apsaimniekošanu. Visā Latvijā aktīvi norit ēku energoefektivitātes uzlabošanas darbi, un HouseManager ir viens no uzņēmumiem, kas palīdz dzīvokļu īpašniekiem un ēku biedrībām veikt šos tik nepieciešamos darbus. Varētu teikt, ka esam viena no draudzīgākajām namu apsaimniekošanas firmām Rīgā. Sadarbojoties ar HouseManager Jūs izvēlaties kvalitatīvu namu apsaimniekotāju.

Kvalitatīva namu apsaimniekošana

Namu apsaimniekošana — Kvalitatīvu namu apsaimniekotāju nav grūti atrast ir tikai jāsazinās ar HouseManager. Esam salīdzinoši jauns uzņēmums, bet esam jau sevi pierādījuši kā uzticams uzņēmums un namu apsaimniekotājs. Par mūsu profesionalitāti Jūs varat droši pārliecināties sazinoties ar kādu no mūsu apsaimniekoto namu biedrībām. Mēs nebaidamies teikt, ka esam strauji augošs uzņēmums, jo par mums runā mūsu darbi. Ir vairāki namu apsaimniekotāji Rīgā, bet ne visi strādā godprātīgi. Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvu un ekonomisku ēku apsaimniekošanu. Namu apsaimniekošana — HouseManager, uzticas jau ducis ēku īpašnieku.